Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemtawkto has a deprecated constructor in /data01/virt63201/domeenid/www.real24.ee/htdocs/plugins/system/tawkto/tawkto.php on line 17
Kinnisvara arenduste müük - Eesti kinnisvara - Real24

Real24 OÜ  aitab kinnisvaraarendajatel oma arendusprojektid edukalt realiseerida.

Kui olete kinnisvaraarendaja, kuid ei soovi arenduse müügiga ise tegeleda on parim pöörduda meie poole. Koos leiame Teie objekti müügiks sobivaima strateegia. Arenduste edukaks müümiseks töötame iga objekti jaoks välja unikaalse turundusstrateegia, mis hõlmab individuaalseid kodulehti, põhjalikku reklaamikampaaniat ning personaalset suhtlemist sobivaima sihtgrupiga.

Aitame Teie kinnisvara realiseerimisele kaasa kõigis selle müügiprotsessi etappides, alustades pinna tutvustustamisest potentsiaalsetele huvilistele kuni ostu-müügi lepingu vormistamise ning notariaalse müügiaktini. Anname Teile pidevat tagasisidet müügiprotsessi käigust, sealhulgas huviliste hulgast ning üldisest hinnangust arendusprojektile. Anname ka omapoolsed soovitused objekti müügiedu maksimeerimiseks ning vastastikuses koostöös leiame Teie objektile ostja.